Zpět na festival
Lake Malawi
30/07od 20:30 Sdílet

Kapela Lake Malawi v čele s Albertem Černým zahraje 30. července na Vaňkovka Fest! Mladá čtveřice zahraje skladby z připravovaného alba Surrounded By Light, které vyjde na konci roku 2017. U této příležitosti bude probíhat křest, a to 5. prosince v brněnské Flédě a 6. prosince v pražském paláci Akropolis.

Nové album předznamenalo kromě britského tour hned několik videoklipů, mimo jiné i ten k singlu Surrounded By Light. Chytlává melodie byla doplněna o příjemné záběry z Kuby, kam kapela na začátku roku odcestovala.

Kapela Lake Malawi vznikla po rozpadu úspěšných Charlie Straight v roce 2013. Jako svou inspiraci uvádějí The Police, Bombay Bicycle Club nebo Crowded House, dlužno dodat, že čtveřice je především originálním a nápaditým uskupením oceňovaným doma i za hranicemi. Potvrzením je předskokanství velikánům jako Thirty Seconds to Mars, Mika nebo letos v listopadu britským The Kooks. Černý spolu s baskytaristou a klávesistou Jeronýmem Šubrtem, kytaristou Patrickem Karpentskim a bubeníkem Antonínem Hrabalem, vydal před dvěma lety debutové EP We Are Making Love Again pod producentským dohledem Matta Lawrence (Ellie Goulding, Adele, Mumford & Sons).


Videoklip Surrounded By Light: https://www.youtube.com/watch?v=G9ZMAjWhRek
Videoklip Prague (In The City): https://www.youtube.com/watch?v=d1EDuJM8mcc
Videoklip Chinese Trees: https://www.youtube.com/watch?v=p8WbcPsMkEw

Odkaz na fotografie: https://we.tl/9RfXy1kAYo